Coach biznesu

Chcesz podnieść efektywność zespołów pracowniczych? A może sam zmagasz się z wyzwaniami, o których nie można mówić głośno w gronie współpracowników. Potrzebujesz mieć kogoś, kto pomoże Ci połączyć wszystkie Twoje doświadczenia, wiedzę i kompetencje w spójną całość? Coach będzie idealnym rozwiązaniem.

508 061 264 | kontakt@dobrepytanie.eu
Coachingi indywidualne to praca jeden na jeden. Zazwyczaj 6-8 spotkań półtoragodzinnych w rytmie co dwa tygodnie. Coachingi zespołowe, które pomagają skuteczniej się porozumieć i lepiej działać, to 4 spotkania po 6h przeplatane pracą indywidualną z liderem oraz samodzielną pracą lidera z zespołem. Coachingi grupowe, to wspólna praca wszystkich uczestników spotkania. Każdy przychodzi ze swoim trudnym tematem i grupa uczy się wspólnie rozwiązywać problemy. W coachingach grupowych wykorzystujemy metody action learningu oraz grupy balinta. Autorska metoda Fusion Coaching to metoda, która łączy narzędzia coachingowe z mentorskimi. Połączenie odpowiednich pytań, z propozycją rozwiązań wynikających z wieloletnich doświadczeń. W chwilach, kiedy masz wystarczające zasoby do podjęcia działań pracujemy coachingowo. W sytuacjach, kiedy zabraknie Ci pomysłów, wiedzy, doświadczenia dostaniesz paczkę wiedzy mentorskiej. W efekcie sam podejmiesz decyzję co do wyboru działań, ale z poszerzoną perspektywą dostępnych możliwości. Dzięki znajomości technik z zakresu psychologii, a także postaw społecznych coach biznesu odkrywa w człowieku potencjał. Coach nie podsuwa gotowych rozwiązań i odpowiedzi. Słucha i motywuje do osiągnięcia wyznaczonych przez Ciebie celów, czasem też pomaga te cele wyznaczyć. Coach biznesu to nie jest trener. To swego rodzaju partner, który pomaga zidentyfikować problemy i wyzwania, a także ustalić cele i zachęcić do podjęcia działań. Aktywuje Twój potencjał i będzie Ci towarzyszyć w drodze rozwoju zawodowego.

Postaw na coaching zespołowy bądź indywidualny. Podczas warsztatów wnikniesz w głąb siebie i uświadomisz sobie, jak wielki potencjał tkwi w Twoich zdolnościach interpersonalnych. Odkryjesz moc umiejętności, których do tej pory nie doceniałeś. Przekonasz się, że dzięki odpowiedniemu podejściu możliwe jest osiągnięcie sukcesu przy zachowaniu szacunku wśród pracowników. Dowiesz się, jak rozmawiać z ludźmi, jak ich motywować, jak pokonywać przeszkody i jednocześnie zwiększyć efektywność podejmowanych zadań.

Zainteresowany? W takim razie nie trać czasu i już dziś umów się na spotkanie. Zapraszamy na zajęcia grupowe oraz indywidualne w Szczecinie. Poświęć chwilę na poznanie siebie i swojego zespołu i dowiedz się, jak wspólnymi siłami osiągnąć sukces!