Katarzyna Lewandowska

Mam ambicję by pozytywnie zaskakiwać jakością i efektami.508 061 264 | kontakt@dobrepytanie.eu

O MNIE

Ekonomistka (studia ukończone z wyróżnieniem, żeby nie było 😉), trener biznesu, doradca i certyfikowany międzynarodowo coach ICF ACC. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam sprzedając m.in. sprzęt i systemy komputerowe, miejsca targowe, reklamy, FMCG, usługi, ubezpieczenia oraz wspomagając firmy jako HR Biznes Partner. Przez większość czasu na własnej działalności, ale też doświadczając korpo (3 lata regionalny koordynator w Aviva). Nie lubię teoryjek i oklepanych metod. Stawiam na praktyczne, nowatorskie rozwiązania, najchętniej łącząc je z grywalizacją.

Prywatnie mama dwóch wspaniałych synów, pańcia dwóch psiaków chihuahua i pasjonatka gier karcianych (tichu rulez!).Cała ta wiedza, służy dzisiaj Państwa sukcesom.

CERTYFIKATY


REFERENCJE

Opinie Klientów

Piotr Andrzejewski

BKF Myjnie


Katarzyna Lewandowska zaproponowała, zaprojektowała i prowadzi kompleksowy program coachingowy w BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. mający na celu poprawę umiejętności zarządzania zespołem, budowania relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Już po pierwszych miesiącach oceniamy jej działania jako bardzo skuteczne. Szkolenia i spotkania treningowe cieszą się zarówno wśród kadry kierowniczej jak i wśród pracowników szeregowych dużym uznaniem i oceniane są jako wyjątków skuteczne, nastawione na praktyczne rozwiązania. Jak najbardziej rekomenduje usługi Katarzyny.”

Joanna Wojdan-Liszewska

Bosch Polska


Kasia chętnie dzieli się swoją wiedzą, angażując i zachęcając innych do zmiany. Cechuje ją wysoki profesjonalizm i dbałość o jakość swojej pracy. Współpraca z nią była przyjemnością.

Szymon Lemański

Unilin


Niezmiernie zmotywowana i ukierunkowana na cele. Zawsze dobrze przygotowana, zorganizowana i umiejąca efektywnie organizować innych. Swym zaangażowaniem stale motywuje do ciągłego doskonalenia się. Polecam sesje szkoleniowo-coachingowe z Katarzyną.

Ewa Gawor

Grupa Azoty Zakłady Chemiczne "Police" S.A.


Polecam szkolenia prowadzone przez Panią Katarzynę, ponieważ stosuje metody, które na innych szkoleniach są rzadko spotykane. Większość czasu zajmowały praktyczne ćwiczenia, które bardzo pomagały ugruntować świeżo nabyte umiejętności. Atmosfera na szkoleniu była przyjazna, głównie dzięki otwartości, dużej energii i pozytywnemu nastawieniem trenerki, która potrafi tym zarazić uczestników. Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie. Z przyjemnością rekomenduję panią Katarzynę Lewandowską jako szkoleniowca i coacha.

Zbigniew Obrębowski

Aviva Sp. z o.o.


Kasia wykazuje się wyjątkową energicznością i kreatywnością. Jest wulkanem nowych pomysłów i rozwiązań. Stale poszukuje nowych dróg do realizacji zakładanych celów. Bardzo szybko nawiązuje kontakt i relacje - zarówno z klientami wewnętrznymi (Dyrektorzy Oddziałów) jak i uczestnikami prowadzonych przez nią szkoleń. Z drugiej strony dba o to aby jej działania przynosiły konkretne efekty biznesowe. Jest bardzo dobrym trenerem - szczególnie w zakresie sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Potrafi projektować szkolenia i włączać do nich najnowsze ciekawostki oraz trendy panujące na rynku. Jako certyfikowany coach zbierała wyśmienite oceny od osób bezpośrednio z nią współpracujących.”