Szkolenia menedżerskie

Zarządzanie zespołem wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Wymaga niesamowitego zorganizowania, kultury, asertywności i daru przekonywania oraz wpływania na innych. Dobry przywódca wie, jak pokierować ludźmi i motywować ich do dalszej pracy. Umie też słuchać i inspirować innych, a także wie, w jaki sposób przekazywać konstruktywną krytykę. Jeśli czujesz, że brakuje Ci tych umiejętności – nic straconego! Prowadzone przez profesjonalnego coacha szkolenia menadżerskie pomogą Ci w osiąganiu zamierzonych celów biznesowych dzięki kontaktowi z ludźmi.

508 061 264 | kontakt@dobrepytanie.eu
Akademia menadżera pomoże Ci lepiej porozumiewać się z innymi, a także budować wśród nich autorytet. Dowiesz się, jak prowadzić wszelkiego rodzaju spotkania, odprawy oraz narady, a także rozmowy oceniające. Udoskonalisz umiejętności autoprezentacji oraz znajomość technik wywierania wpływu, które będziesz mógł wykorzystywać podczas codziennej pracy w kontaktach zarówno z pracownikami, jak i na zewnątrz firmy.

Dzięki szkoleniu menadżerskiemu poznasz swój potencjał i usystematyzujesz swoją wiedzę z zakresu zarządzania zespołem. Nauczysz się lepiej organizować pracę i delegować zadania, budować zaufanie oraz przyjazną atmosferę, a także panować nad emocjami. Przywództwo wiąże się też z umiejętnością rozwiązywania konfliktów – dlatego poruszymy także i te zagadnienia.

Akademia menadżera w Szczecinie skierowane jest do każdego, kto stoi przed wyzwaniem zarządzania ludźmi. Dlatego na szkolenie zapraszamy zarówno kierowników, menadżerów, jak i dyrektorów firm.