Trener biznesu

Pragniesz zdobyć nową wiedzę i umiejętności, które pomogą Ci w życiu zawodowym? Z pomocą przychodzi trener biznesu, dzięki któremu nauczysz się, jak odpowiednio zarządzać czasem (swoich i podwładnych), prowadzić negocjacje czy też rozmowy sprzedażowe, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt. Przyświeca nam jeden cel – doprowadzić Cię do sukcesu!

508 061 264 | kontakt@dobrepytanie.eu
Trener biznesu często mylony jest z coachem. Warto zwrócić uwagę na zasadnicze różnice między nimi. Coach, używając odpowiedni narzędzi i struktur, towarzyszy Ci w drodze do celu. Zadaje pytania, których sam sobie nie zadasz, odzwierciedla to, co się z Tobą dzieje: „kiedy o tym mówisz, Twoje ciało się prostuje a oczy zaczynają błyszczeć”. Pomaga znaleźć swoją motywację, wybrać najlepszą drogę, oraz zabezpieczyć potencjalne ryzyka. Natomiast trener przeprowadza szkolenia biznesowe nastawione na konkretny cel, np. zwiększenie sprzedaży z pomocą odpowiednich technik, poprawa komunikacji w zespole, doskonalenie umiejętności radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych i nie tylko. Zadaniem trenera jest nauka i instruowanie. Daje wskazówki, rady, dzieli się posiadaną wiedzą, a czasem przedstawia propozycje gotowych rozwiązań – posługując się wiedzą zarówno praktyczną, jak i teoretyczną.

Szkolenia biznesowe prowadzone przez trenera modelują określone zachowania, pożądane postawy. Przeprowadzane ćwiczenia mają na celu nauczenie się zagadnień związanych z tematyką szkolenia przeznaczonego zarówno dla kadry zarządzającej w firmie, jak i pozostałych członków zespołu. Doskonałym uzupełnieniem treningu jest coaching biznesu.